KONST / Litografier / Färglitografi 14299220
nr 1429 9220
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 32/100. Färglitografi, bildmått: 30x44, yttermått inklusive ram: 53x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:42:44
31/10 20:59:52